Випускники

Для підтримки відносин із випускниками Євангельська Теологічна Семінарія ставить такі цілі:
  •  організовувати зустрічі та спілкування між однокурсниками;
  •  викладачами та співробітниками семінарії;
  •  обмін досвідом та новими ідеями для успішного служіння;
  •  проводити семінари;
  •  налагоджувати дружні стосунки між випускниками;
  •  сприяти знайомству нових студентів та випускників.
Кулакевич Юрій

Випускник магістерської програми Євангельської теологічної семінарії, завідувач відділу зовнішніх зв’язків у Всеукраїнському Об’єднанні церков християн віри євангельської, пастор церкви «Божий Світ» у місті Києві.

Іванас Шкуліс

Випускник Євангельської теологічної семінарії, м. Київ, магістр Біблії та теології. Сьогодні: доктор практичного богослов’я, Перший заступник єпископа Союзу християн віри євангельської Литви, засновник і пастор церкви «Джерело життя», м. Електренай, Литва, президент Вільнюського теологічного коледжу, член ради директорів, секретар Євангельської теологічної семінарії роздуми”, що видається під егідою ЄААА (Євро-Азіатська акредитаційна асоціація). Член Ради та Віце-президент ЄААА з 2007 р. дотепер.

Азанов Ігор

Випускник Євангельської теологічної семінарії за програмою магістр Біблії та теології, здобувач наукового ступеня доктора практичного богослов’я. Сьогодні: пастор об’єднаної церкви християн віри євангельської у місті Слуцьк, Мінської області, керівник відділу освіти Об’єднаної церкви християн віри євангельської республіки Білорусь.

Сергій Манелюк

Ректор Київського Біблійного інституту, пастор церкви «Надія» у Тарасівці, Київська обл. Освіта магістра Біблії та теології здобув в Євангельській теологічній семінарії, пізніше продовжив навчання і здобув ступінь магістра в Острозької Академії, Європейському університеті фінансів, менеджменту та бізнесу.

Анатолій Козачок

Старший пастор церкви “Філадельфія”, м. Київ, з 1998 року. Випускник Євангельської теологічної семінарії, магістр Біблії та теології. 2010 року був обраний старшим пресвітером Київського міського Об’єднання церков християн віри євангельської, заступник єпископа Всеукраїнського об’єднання церков християн віри євангельської.

Сергій Вознюк

Пастор церкви «Сілоам» у місті Києві. У 2002 році закінчив Євангельську теологічну семінарію та отримав ступінь магістра богослов’я. Служіння пастора Сергія стало актуальним не лише в Україні, а й за її межами. Церква «Силоам» має великі партнерські відносини та служіння у США, Німеччині, Швеції, Бразилії, Португалії…

Віталій Колодницький

Несе служіння у християнській церкві «Еммануїл» у місті Чернівці. Випускник євангельської теологічної семінарії. Через проповідь євангелії служить молоді і всім, кому потрібний Ісус Христос.

Кучурян Костянтин

Пастор церкви «Еммануїл» у місті Чернівці. Випускник євангельської теологічної семінарії. Сьогодні служіння пастора Костянтина спрямоване на проповідь євангелії серед українців і румунів. Пастор Костянтин також активно служить у сфері християнської богословської освіти.

Doru Cîrdei

Старший пастор і засновник церкви “Biserica Filadelfia” у Молдові. Випускник євангельської теологічної семінарії. Церква пастора Дору сьогодні є однією з що швидко зростає та впливових церков у Молдові. Його служіння спрямоване як на Молдову, так і за її межами, а особливо в Румунії.

 
Йохан Прайсел

Випускник Євангельської теологічної семінарії, єпископ “Bund Freikirchlichen Christengemeinden – Neuer Weg” (BFC NW) у Німеччині. Несе велике служіння серед німецького та слов’янського населення Німеччини. Також служіння єпископа Йохана має великий вплив як у Європі, США, Канаді, Україні та інших країнах СНД.