Наша віра

МИ ВІРИМО, що Біблія – це Слова Самого Бога. Біблія – богонатхненна, авторитетна, та актуальна для нашого повсякденного життя.

МИ ВІРИМО, що є тільки один Вічний Бог, який і є Творцем всього творіння. Він виявляє Себе у трьох особистостях (іпостасіях Трійці): Бог Отець, Бог Син і Бог Святий Дух. Він – безмежно люблячий і абсолютно Святий.

МИ ВІРИМО, що Бог створив людину досконалою, але гріх відокремив кожного з нас від Бога і від Його цілей для нашого життя. Людство втратило стосунки з Ним і не може повернути це спілкування власними зусиллями.

МИ ВІРИМО, що Господь Ісус Христос, будучи повністю Богом і повністю людиною, єдиний, Хто може примирити нас з Богом. Він дав нам приклад святого безгрішного життя, помер на хресті замість нас, заплативши за наші гріхи, і воскрес із мертвих, довівши Свою перемогу над гріхом і давши нам силу жити праведним життям.

МИ ВІРИМО, що єдиний шлях, яким кожен може примиритися з Богом, отримати прощення і нове духовне народження – це покаятися у своїх гріхах, повірити в те, що Ісус Христос є Господом, і підкоритися Його волі в нашому житті.

МИ ВІРИМО, що для того, щоб жити святим і плодоносним життям, яке Бог приготував для нас, ми повинні бути хрещені у воді і виконані силою Духа Святого. Також ми повинні бути хрещеними Духом Святим. Дух Святий рухається через нас і дозволяє нам використовувати Його духовні дари, у тому числі й говоріння іншими мовами.

МИ ВІРИМО, що Бог уже спорядив особисто кожного з нас усім необхідним для того, щоб ми успішно досягали Його цілей у нашому житті. І ці цілі – всім життям поклонятися Богу, виконувати свою роль у Його Церкві та служити поколінню, в якому ми живемо.

МИ ВІРИМО, що Бог хоче зцілити нас, змінити нас, і робити реальні чудеса в нашому житті. Божа воля – щоб ми самі змогли жити здоровим та процвітаючим життям, а також були здатні більш ефективно допомагати іншим.

МИ ВІРИМО, що Ісус Христос учора, сьогодні і навіки той самий. Ми віримо в силу зцілення, чудес, звільнення від прокльонів, залежності та страждань.

МИ ВІРИМО, що не тільки знаннями, але вірою ми наближаємося до Бога, ми переживаємо чудеса, і ми бачимо рух Бога у своєму житті.

МИ ВІРИМО, що кінцевий пункт кожної життєвої подорожі у вічності: або Небеса, або пекло, і вибір залежить від нас, від того, як кожен з нас відповідає на заклик Господа Ісуса Христа слідувати за Ним.

МИ ВІРИМО, що Господь Ісус Христос повернеться знову у Своїм Другому Приході, як Він і обіцяв, щоб забрати до Себе Свою Наречену – ЦЕРКВУ.

Євангельський Теологічний Університет, є частиною Української церкви християн віри євангельської, та партнером Ассамблей Бога США. 

ЄТУ один з українських вузів Української церкви християн віри євангельської, який працює в міжконфесійному та міжнародному напрямку.