Доктор Богослов'я

Суспільство змістило свій ракурс від модернізму до постмодернізму. Тепер погляд сфокусований на актуальній проблемі ВІДНОСИНИ СУЧАСНОЇ ЦЕРКВИ ДО СУЧАСНОГО СУСПІЛЬСТВА, а також сучасного суспільства до церкви. Ми бачимо, як на теренах Європейського Союзу інтерес до церкви дедалі більше зникає. Там богослов’я переформатувалося в ліберальну течію, яка розмила всі основи церкви. Причина не в тому, що в Європі було мало богословів-теоретиків, а в тому, що сучасне суспільство і церква потребують професійних служителів-практиків.

Порівнюючи американську та пострадянську богословські моделі, ми з упевненістю можемо сказати, що в нас усе ще попереду, церкви перебувають на стадії зростання та прогресу. Сьогодні нам потрібні професіонали в галузі служіння та богослов’я. Ті, хто зможе не просто проповідувати за кафедрами у церквах, не просто добре знає богослов’я та теологію, а й професіонали, які здатні йти вперед і виробляти стратегію для розвитку сучасної церкви.

ОТЖЕ, НА ЩО РОБИТЬСЯ ГОЛОВНИЙ АКЦЕНТ ПО ПІДГОТОВЦІ ПРОФЕСІЙНИХ ДОКТОРІВ У СФЕРІ БОГОСЛОВ’Я З ПРАКТИЧНОЇ ТОЧКИ ЗОРУ:

 1. Морально-духовний вимір є основою життя та адекватної професійної діяльності кожної людини. Залежно від цього виміру, громадське середовище зростає та гармонійно розвивається. Хто може закласти правильну основу морально-духовних цінностей? Той, хто має ресурс, і той, хто має інформацію.
 2. Наше політичне, ділове, культурне, духовне, релігійне та соціальне оточення залежить від глибокої та міцної основи та духовного хребта, який не гнеться перед спокусами цього світу та перед примітивними егоїстичними потребами, переважно зосередженими на сріблолюбстві, гедонізмі та гордині. Хто може допомогти сформувати такий міцний хребет? Фахівець у сфері служіння.
 3. Про те, як почати навчати в церкві, маючи перед собою найкращий приклад людини – Ісуса Христа, який зійшов з небес, щоб показати, нагадати нам про те, для чого Бог створив людину. Для цього потрібні професіонали, котрі піднімуть церкву на новий рівень!

ДАВАЙТЕ ПРОАНАЛІЗУЄМО, НАВІЩО ПОТРІБНА СТУПЕНЬ ДОКТОРА В БОГОСЛОВІЇ? 

 1. Доктор у богослов’ї – це один з найважливіших наукових ступенів, призначений для служителів, які піднімаються на новий рівень оновлення своїх парадигм і стають ще ефективнішими не лише у своїх церквах та містах, а й у служіннях регіону, країни та всього світу.
 2. Доктор у богослов’ї – це допомога церквам, християнським біблійним школам, організаціям, навчальним закладам, у зростанні їхнього розуміння та інтерпретації служіння Церкви стосовно біблійних, богословських, історичних, етичних та практичних областей. Саме ці області мають велику потребу у правильному бачення та напрямі.
 3. Доктор у богослов’ї – це можливість правильно з богословської точки зору допомогти сучасним церквам визначити своє бачення, цілі, завдання. Усього того, що часто є проблемою для сучасної церкви, тому що довкола нас так багато церков, які не мають ні бачення, ні мети і просто пливуть за течією.
 4. Доктор у богослов’ї – це можливість для впровадження нових програм, нових напрямків, які потрібні церквам сьогодні, особливо в Україні, країнах СНД, Балтійському регіоні та Центральній Азії.
 5. Доктор у богослов’ї – це можливість для вдосконалення своїх навичок у служінні. Програма допомагає чоловікам і жінкам розвивати більш глибоке розуміння біблійних принципів та стратегій, щоб вони могли ефективно використовувати їх та впроваджувати у різні напрямки пастирської діяльності.
 6. Докторський ступінь добре підходить для пасторів, місіонерів та інших церковних лідерів, які прагнуть професійного та особистісного зростання.
 7. Програма відкриває можливості для актуальних публікацій, які допоможуть сучасному суспільству правильно сконцентруватися на Ісусі Христі. Можливість для організації громадських круглих столів, церковних конференцій та семінарів.
 8. Сьогодні, незважаючи на пробудження в регіонах колишнього радянського блоку, на практиці дуже мало професіоналів з докторським ступенем і тих людей, які могли б грамотно, використовуючи сучасні методи допомогти церкві у виконанні її призначення.
 9. Доктор у богослов’ї – це підготовка таких служителів, які здатні допомогти сучасній церкві розібратися з її слабкою стороною – конфліктами. Формулюючи міцний духовний хребет, ми виступаємо як апологетів для сучасної церкви.

Запрошуємо вас до навчання. Вся детальна інформація за телефоном (Телефон, Viber, Telegram, WhatsApp):

+38(044)527-94-89
+38(044)527-94-12
+38(068)375-4-375
+38(099)9-456-999

Записатися на програму


Наші програми