Місія та бачення Євангельського Теологічного Університету

Надати вищу теологічну та богословську освіту, практичну підготовку, яка допоможе церквам та іншим богословським установам у розвитку сильних євангельських лідерів для служіння в Україні, Східній Європі, країнах Балтії, Середньої Азії та СНД.

Євангельський Теологічний Університет – бачить свою місію та завдання у тому, щоб через систему вищої богословської освіти спорядити сучасні церкви, релігійні організації, духовні навчальні заклади, місіонерські центри та організації, професійними пасторами, богословами, вчителями, консультантами, євангелістами та місіонерами, соціальними працівниками та лідерами. 

Щоб у кожній країні, регіоні, місті, селищі проповідувалося Євангеліє і розширювалося Царство Бога! 

Підготовляючи бакалаврів через онлайн-систему навчання, а також магістрів і докторів практичного богослов’я з пристрасним бажанням і посвяченістю заради Великого Доручення Ісуса Христа: ЙТИ, НАВЧИТИ, ХРЕСТИТИ і спрямувати сучасне глобальне суспільство на шлях Євангелія Надії та надії на Ісуса. 

Споряджаючи теоретичними та практичними ресурсами майбутніх ключових християнських лідерів для нашого суспільства, ми показуємо актуальність та проблематику того, що світу потрібний Ісус Христос! Світ потребує оновлення, покаяння, порятунку, виходу з кризи. І це зможуть зробити християнські лідери та служителі, мета та бачення яких – змінити Словом Божим Україну, Східну Європу, Центральну Азію та СНД.

Наша мрія та бачення покращувати рівень наших програм, нашого навчального закладу, наближаючи його до стандартів державних вузів в Україні та в Європі. Ми молимося та активно працюємо над отриманням ліцензії та акредитації наших програм на рівні Міністерства Освіти та Науки в Україні.

Євангельський Теологічний Університет – веде активну міжнародну та міжконфесійну роботу у сфері богословської освіти.