Абітурієнту

Акредитація від Сполучених Штатів Америки та 20-річний міжнародний досвід в освіті!

 Наші програми рівня бакалавра та магістра, відповідають найвищому академічному рівню департамента освіти Асамблей Бога США, Спрінгфілд, Міссурі.  Система освіти в ЕТУ, побудована за американськими академічними вимогами.  Понад 100 дипломів наших випускників визнано в США і є чудовим майданчиком для міжнародного служіння.  Також ЕТУ має акредитацію Євро-Азіатської Акредитаційної Асоціації, та дає можливість для визнання дипломів у християнських союзах та церквах Центральної Азії та Захидної та Східної Європи.

 Викладачі

 У викладанні в ЕТУ задіяно величезний штат міжнародних викладачів богословів, професорів зі США, Канади, Європи, Австралії, Південної Кореї, які мають великий богословський досвід викладання, та практичні рекомендації. Також у викладанні, задіяно штат професорів з України.  ЕТУ постійно працює над тим, щоб кожна сесія та навчання для студентів було максимально цікавим і корисним.

 Вплив

 Сьогодні у навчальному процесі ЄТУ задіяно близько 500 студентів з України, Західної та Східної Європи, США, Центральної Азії, Південної Кореї та країн Карибського регіону.  Ми щорічно впливаємо на тисячі людей і в Церкві, і в суспільно-професійному середовищі.  ЕТУ співпрацює з різними євангельськими об’єднаннями та союзами в Україні, Західній та Східній Європі, Казахстані, Узбекистані, Південній Кореї, США, Канаді.  Це дає можливість нашим студентам та випускникам, стати частиною величезного міжнародного впливу.  Серед наших випускників є єпископи євангельських союзів, пастора, місіонери, вчителі.

 Програми та дипломи державного рівня

 Навчання в ЕТУ, побудоване за очно-заочною формою, а також ми активно використовуємо форму дистанційної освіти. Маючи партнерство з одним з великих та впливових університетів зі США Глобал університет, який працює у більш ніж 150 країнах і є лідером у сфері дистанційної освіти, сьогодні ви маєте унікальну можливість стати частиною цього університету чи наших програм!  Також ЕТУ співпрацює в Україні з великими державними університетами, допомагаючи багатьом випускникам отримати дипломи державного рівня. Багато програм ЄТУ, працюють у партнерстві з відомими та впливовими вузами США та Європи. Це чудова можливість для наших випускників отримати якісну освіту та можливість для великого служіння та праці.

Наші програми