Курси для служителів та викладачів

Курси для служителів та викладачів духовних навчальних закладів.

Курси підвищення кваліфікації для служителів церкви різного рівня, вчителів, представляють різноманітні напрями. Тому кожен учасник освітнього процесу має змогу обрати курс, орієнтуючись на власні інтереси та потреби. 

Після проходження курсів, ви маєте змогу отримати сертифікат державного зразку або від Євангельського Теологічного Університету.

ПАСТОРСЬКИЙ ФАКУЛЬТЕТ ЄТУ

Метою пасторського факультету в ЄТУ є підтримка та підвищення рівня богословських та практичних знань для служителів, лідерів та пасторів церков, які вже несуть служіння та забудовують церкву. Ми віримо, що цей факультет стане прекрасною нагодою для служителів церкви ще успішніше проголошувати ім’я Ісуса Христа по всьому світу!

Завдання програми:

  • удосконалити риси характеру, що відповідають якостям професійного цілеспрямованого церковного лідерства;
  • удосконалити основні засади євангельського богослов’я;
  • сприяти формуванню світогляду та життєвих цінностей на біблійних засадах, які є актуальними у 21 столітті, під впливом глобалізації та культури постмодернізму;
  • поглибити знання у сфері фундаментальних основ християнського богослов’я та показати його формування протягом історії християнства та в житті сучасної церкви;
  • удосконалити навички проповіді, консультування, викладання та інших видів пасторської діяльності;
  • навчити важливим методам та принципам улаштування церкви та ведення успішного пасторського служіння.

Програма розрахована як місячні курси, або навчання на один рік. Навчання може проходити онлайн і в живу. Навчання може проходити як у Києві так і в регіонах а навіть інших країнах. Сьогодні дана програма функціонує у Центральній Азії, Україні та Європі.

За детальною інформацією зв’яжіться з нами.

Записатися на програму


Наші програми

Дистанційне Навчання