У Євангельському теологічному університеті з 6 по 10 березня, пройшла третя сесія магістратури.

Традиційно викладалися дисципліни для двох груп. Для студентів, які навчаються за спеціалізацією лідерського служіння, курс «Керівництво і лідерство в історичному та біблійному контексті» читав декан Кременчуцької Євангельської Семінарії Олександр Зигаленко. Для групи освітян – курс «Психолого-педагогічні технології» читала к.п.н., старший викладач кафедри педагогіки Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова Оксана Вознюк. Спільну для обох груп дисципліну – «Теологія Нового Заповіту» викладав МакДоннел Джон Марк, аспірант докторської програми, Євангельського богословського університету (Бельгія).

«Для нас завжди велика радість, а особливо у цей непростий для України час, коли йде війна, мати можливість організовувати живі сесії у ЄТУ. Ми раді за всіх наших студентів, хто зміг бути на сесії», – говорить президент університету Ігор Семенюк.

За словами Ігоря Валентиновича навчання дає можливість християнам стати на ті важливі богословські основи, які допомагають бути максимально ефективними у Божій праці. Він подякував усім викладачам та команді ЄТУ за працю, а також побажав студентам: «Не дивлячись на обставини, шукайте Господа, відкривайте Його більше!»

Під час березневої сесії провели перереєстрацію студентів магістратури ЄТУ. За словами декана університету Ігоря Капустіна, необхідність у такій процедурі постала через узгодження з деякими правилами в освітньому процесі та вимогами реальності.

«Минулий ковідний період та теперішній воєнний час вносять свої корективи в усі сфери життя сучасного студента. Ми теж запровадили деякі реформаційні процеси стосовно реєстрації студентів та навчального процесу. Мета – змотивувати студентів до підвищення пріоритету навчання», – підкреслив Ігор Капустін.

Проректор з навчально-виховної роботи Орест Білобрам висловив подяку студентам, які відклали всі свої справи та прибули на сесію в ЄТУ.

«Ми віримо, що всі знання, які наші студенти здобувають у стінах університету, прослужать для їх особистого духовного розвитку, будуть благословенням для їх сімей та церков, а також для розповсюдження Царства Божого в Україні», – каже проректор.

Студенти також раділи можливості побачитись особисто під час сесії. На жаль, є ті, хто не зміг приїхати навчання. Тому студенти, котрі перебувають закордоном, чи мають іншу поважну причину, зможуть пройти курс, отримавши відеозапис лекцій.

Більше інформації про сесію магистерської програми яка відбулася з 6 по 10 березня, дивіться за посиланням (тут посилання)